6 + 1 tipů proti únavě

Získejte ucelený e-book zcela zdarma a žijte život naplno bez únavy a stresu

Titulni stranka proti unave

Co se v knize dozvíte

 

  • Co je to únava ?
  • Jak vzniká energie v lidském těle ?
  • Opravdu láska prochází žaludkem ?
  • A co káva - pít nebo nepít ?
  • Mohou být střeva nešťastná ?
  • Opravdu to funguje ?
  • A jak začít ?
0
Stran
0
Čtenářů
0
Slov

Zdarma e-book 6+1 tipů proti únavě

V této knize najdete celkem 7 jednoduchých návodů proti únavě a stresu.

Co na to čtenáři

Jsem ráda, že jsem si knihu stáhla. Nejdříve jsem se obávala, že v ní najdu jen tipy, které už znám, ale tyhle tipy mě opravdu zaujaly! Přijde mi, že je napsaná velmi odborně, ale zároveň vtipně. Líbí se mi, že autorka nabádá čtenáře začít tipy dělat ihned. Nejvíce mě oslovil tip mějte se & smějte se - je pravda, že kdykoli jedu metrem, všichni se na mě jen mračí. Od té doby se soustředím na to, abych kolem sebe vytvářela radost
Bára A.Asistentka
Kniha mi dala jasné návody jak se únavě bránit. Vybral jsem si tip o bdělosti - dneska již medituji 20 minut týdně a cítím, že mám více energie, a celkově se cítím lépe. Knihu doporučuji.
Petr K.Manažer
Tuto knihu mohu vřele doporučit! Konečně jsem pochopila, proč jsem unavená. Jednotlivé tipy střídám dle potřeby, ale snažím se jich dodržovat co nejvíce. Nejvíce se mi líbí, že tipy jsou snadné a opravdu pro každého. Pokud hledáte jednoduché tipy, které můžete uvést ihned do svého života, mohu jedině doporučit. Knížku jsem doporučila i manželovi :)
Mirka P.Prodejce

O autorkách

PharmDr. Dagmar Aubrechtová

Farmaceutický poradce
Svou kariéru začala v lékárně jako magistra. Po čase se stala majitelkou jedné z velmi úspěšných lékáren a dnes je uznávanou odbornictví v oblasti zdraví. Mezi její oblíbené aktivity patří běh, jakékoli rodinné aktivity, hledání informací a zjišťování pravdy pomocí fakt, vědeckých článků i jednání s odborníky z různých odvětví. Její nejoblíbenější aktivitou však zůstává pomoci komukoli za jakékoli situace. Motto: Per aspera ad astra (přes překážky ke hvězdám)

Mgr. Karolína Cimická

Marketing Manager
Oblasti zdraví se začala aktivně věnovat na vysoké škole v USA, kde studovala psychologii, poté se věnovala mezinárodnímu obchodu a vedení lidí. Dnes již třetím rokem pomáhá zvedat úroveň zdraví v České republice. Mezi její koníčky patří rodina, vystupování z komfortní zóny a zavádění inovativních postupů a myšlenek do společnosti. Její nejoblíbenější aktivitou však zůstává komunikace s kýmkoli o čemkoli. Motto: Nežádejte o svolení, žádejte o odpuštění