AKČNÍ NABÍDKA ReConnect® 

Využijte letní akci a připravte se na prázdniny plné energie!
Právě nyní výprodej posledních kusů s datem spotřeby do konce prázdnin

Do 48 hodin u Vás doma! Poštovné již od 52 Kč

AKCE KONČÍ ZA

ReConnect proti únavě

Patentované složení vyvinuté firmou Vitae Natural Nutrition ve spolupráci s Farmaceutickou fakultou Univerzity v Barceloně. Účinky ReConnectu jsou klinicky testované.

ReConnect®

Tabletka, která by vás zbavila stresu, únavy a psychické nepohody, už není žádný sci-fi výmysl. ReConnect tohle umí. Tato originální kombinace účinných látek efektivně podporuje přirozenou tvorbu energie v lidském těle. 

ReConnect® je unikátní přírodní produkt, který obsahuje jedinečnou kombinaci 4 přírodních látek - NADH + Koenzym Q10 + Serin + Vitamin C.

  • Zbaví vás únavy i stresu.
  • Funguje do 20 minut.
  • Nežádoucí účinky neexistují.
  • Neobsahuje lepek, glukózu ani alergeny.
  • Je klinicky testován.
  • Doplní vitamín C a koenzym Q10.
0
hodin
bez únavy
0
Kč/den
cena již od
0
minut
a poznáte rozdíl

S čím a jak vám ReConnect® pomůže?

Vyčerpání a únava

Budete mít dostatek energie a ráno lépe vstávat.

Práce a učení

Zlepšíte produktivitu práce a učení vám půjde samo

Soustředění

Budete se lépe soustředit a méně zapomínat

Vnímání souvislostí

Znovu se naplno zapojíte do všech oblastí života

NADH

Spouští proces výroby energie

Koenzym Q10

Dodává tělu palivo

Serin

Látka, z níž vzniká "hormon štěstí" Serotonin

Vitamin C

Napomáhá správné funkci nervové soustavy

Jak vlastně ReConnect® funguje?

Co všechno může být ve vašem životě jinak?

Nedokážete se soustředit, usínáte na přednáškách, produktivita v práci není příliš vysoká, jde vám hlava kolem ze všech starostí o děti a domácnost, neustále na něco zapomínáte, potřebujete se učit na zkoušky?

S tím vším ReConnect pomáhá.

Nejde o žádnou magii, v tabletách je obsažený NADH (koenzym 1) spouštějící proces výroby energie a koenzym Q10, který tělu dodává palivo. Obsažen je i serin, tedy látka, z níž vzniká „hormon štěstí“ serotonin.

Být unavený není normální!

Mohlo by se zdát, že být neustále unavený je v dnešní době zcela normální. O nedostatku energie se mluví snad všude, avšak běžné to rozhodně není. Pokud denně usínáte už po večeři a každé vstávání je pro vás obrovským přemáháním, je na čase s tím začít něco dělat. Takhle přece nemůžete fungovat celý život. Jistě by pomohlo více spát a trochu zvolnit životní tempo. Nebrat si na sebe tolik povinností, více relaxovat. Jenže můžete si tohle dovolit? Pokud ne, přichází čas na ReConnect!

Zapomeňte na kávu, ReConnect je bez závislosti

Energii většinou spolehlivě dodá i obyčejný šálek kávy. Problémem je, že na kofeinu vzniká závislost a může mít negativní dopad na váš spánek. ReConnect žádné návykové látky neobsahuje a spánek také neovlivňuje. Navíc jsou v něm koenzymy čistící tělo a vitamín C.

Stačí jediná tableta

ReConnect se dá brát jednorázově i pravidelně. U 80 % lidí funguje už po první tabletě. Pozorují na sobě lepší soustředěnost, zvládají mnohem více věcí, a především se necítí celý den tolik unavení. Vhodný je pro studenty, maminky na mateřské dovolené i vytížené manažery. Jde o přírodní produkt bez nežádoucích účinků, mohou ho i alergici a vegani. Vždyť samotný název ReConnect znamená znovu zapojení. Tak se zapojte znovu do života naplno.

Do 48 hodin u Vás doma! Poštovné již od 52 Kč

Unikátní složení

NADH (Koenzym 1)

Nikotinamid adenin dinukleotid hydrid, koenzym 1, je biologická forma vodíku. NADH je nejdůležitější koenzym, který spouští proces tvorby energie v lidském organismu. Úzce spolupracuje s koenzymem Q10 na výrobě energie. Tím pomáhá tělu proti únavě. NADH je velice silný antioxidant

Koenzym Q10

Hlavní úlohou koenzymu Q10 v organizmu je produkce energie. Ve spolupráci s NADH přeměňuje energii z potravy na energii chemickou (ATP). Pouze tuto přeměněnou energii je naše tělo schopno využít. Je také jeden z nejúčinnějších antioxidantů. Povzbuzuje buňky a zpomaluje známky stárnutí. Je ve formě aktivní složky, ubichinonu, což zajišťuje jeho efektivní využití v organismu

Radost ze zivota

Serin

Klíčová aminokyselina pro řádné fungování nervové soustavy. Je nezbytný pro tvorbu serotoninu ("hormonu štěstí"). Je složkou myelinové pochvy, která obaluje a chrání nervy.

Vitamin C

Antioxidant. Snižuje škody způsobené chemickými látkami, neutralizuje volné radikály. Napomáhá řádnému fungování nervového systému. Je důležitý pro normální proces energetického metabolismu. Snižuje únavu a vyčerpání.

Nutriční hodnoty ReConnectu