ReConnect proti vyčerpání organismu

Účinný doplněk stravy proti vyčerpání organismu

ReConnect

Reconnect beze sporu zlepšuje celkovou kondici a je možné ho právem zařadit mezi přípravky, které dnešnímu člověku pomáhají.
MUDr. Jan Cimický, CSc.

Díky užívání ReConnectu nebude váš organismus vyčerpaný a budete mít více energie.  Tato originální kombinace účinných látek efektivně podporuje přirozenou tvorbu energie v lidském těle. 

ReConnect je unikátní přírodní produkt, který obsahuje jedinečnou kombinaci 4 přírodních látek - NADH + Koenzym Q10 + Serin + Vitamin C.
 

  • Pomáhá proti vyčerpání organismu
  • Prodlužuje dobu po kterou je organismus plný energie
  • Zajistí správnou funkci energetického metabolismu
  • Nežádoucí účinky neexistují, je klinicky testován
  • Neobsahuje lepek, glukózu ani alergeny
  • Doplní vitamín C a koenzym Q10.
0
Kč/den
v ceně jedné kávy
0
minut
a poznáte rozdíl
0
hodin
bez únavy

S čím a jak vám ReConnect pomůže?

Vyčerpání a únava

Budete mít dostatek energie a ráno lépe vstávat.

Práce a učení

Zlepšíte produktivitu práce a učení vám půjde samo

Soustředění

Budete se lépe soustředit a méně zapomínat

Vnímání souvislostí

Znovu se naplno zapojíte do všech oblastí života

NADH

Spouští proces výroby energie

Koenzym Q10

Dodává tělu palivo

Serin

Látka, z níž vzniká "hormon štěstí" Serotonin

Vitamin C

Napomáhá správné funkci nervové soustavy

Komu již ReConnect pomohl vyřešit problém s únavou?

Naši spokojení zákazníci

ReConnect jsem se rozhodla užívat na doporučení pro dobití energie. Užívám ho nárazově. S ReConnectem celý den funguji v pohodě, bez pocitu únavy, a řekla bych, že i lépe spím.
Ilona D.Podnikatelka
Začala jsem užívat ReConnect kvůli velkému vytížení v práci a kvůli únavě. Nyní ReConnect beru něco přes 3 měsíce. Cítím, že to určitě povzbuzuje a odstraňuje únavu. Když ReConnect doporučuji svým známým, říkám: „zkus si to vzít, jestli jsi unavená!"
Eva M.Rehabilitační zdravotní sestra
ReConnect jsem se rozhodla užívat kvůli vidině hlavně lepšího psychického stavu. ReConnect jsem užívala jeden měsíc. Po začátku užívání pocit zlepšení byl, větší síly a energie, balení dobrala. Plánuji si koupit další co nejdříve. Doporučuji ReConnect, protože jsem znova začala cítit svoji vnitřní sílu a energii.
L. Královátrenérka
Rozhodla jsem se ReConnect užívat poté, co jsem viděla motivující videa a reportáže jak pomoci s únavou, náladou ... ReConnect užívám už 14 dní. Je mi líp, mám lepší náladu, více energie. ReConnect doporučuji lidem, kteří chtějí mít více elánu. Jsem ráda, že jsem ho našla a věřím, že mi pomůže i v budoucnu
Daniela Č.Operátor výroby
ReConnect jsem vyzkoušela poprvé po téměř probdělé noci, a byla jsem velice příjemně překvapena, že jsem měla energii na celý den! Na večerní cvičení mi dodá energii, a než lekce skončí a dojedu domů, jsem zase přirozeně unavená. ReConnect mi dodává energii, když už mi síly nestačí.
Vendula V.Office Manager
ReConnect mi doporučila známá, když jsem byla nemocná a cítila se strašně vyčerpaná. Chvíli trvalo, než mi došlo že to funguje! Od té doby mám pomocníka ve zvládání vší únavy. Cítím se o dost lépe. Doporučila bych ho, protože je to skvělý pomocník, když vy sami nemůžete.
Karolína J.Účetní
Hned po první tabletě jsem poznala jasný rozdíl. S ReConnectem jsem se zbavila únavy i nechuti z ranního vstávání. Vím, že mi vždy zaručeně pomůže. ReConnect bych doporučila, protože mi pomáhá bojovat s únavou, ať už si toho naplánuji příliš nebo v noci ponocuju, Diky ReConnectu všechno zvládám s úsměvem.
Lucie V.Operations Assistant
Vlastním firmu specializující se na rehabilitaci a osobní trénink v Mayfare v Londýně. Od té doby co moji klienti užívají ReConnect, cítí během dne více energie, aniž by si potřebovali dát kávu, která by je udržovala při vysoké produktivitě.
Danny JohnsonMajitel rehabilitační společnosti a osobní trenér
Už po jednom týdnu užívání, cítím efekt ReConnectu. Mám mnohem více energie, potřebuji méně spát a nejsem vůbec unavená. Je to úžasné!
Veronika M.Bike guide

Jak vlastně ReConnect funguje?

Co všechno může být ve vašem životě jinak?

Nedokážete se soustředit, usínáte na přednáškách, produktivita v práci není příliš vysoká, jde vám hlava kolem ze všech starostí o děti a domácnost, neustále na něco zapomínáte, potřebujete se učit na zkoušky? S tím vším ReConnect pomáhá. Nejde o žádnou magii, v tabletách je obsažený NADH (koenzym 1) spouštějící proces výroby energie a koenzym Q10, který tělu dodává palivo. Obsažen je i serin, tedy látka, z níž vzniká „hormon štěstí“ serotonin.

Být unavený není normální!

Mohlo by se zdát, že být neustále unavený je v dnešní době zcela normální. O nedostatku energie se mluví snad všude, avšak běžné to rozhodně není. Pokud denně usínáte už po večeři a každé vstávání je pro vás obrovským přemáháním, je na čase s tím začít něco dělat. Takhle přece nemůžete fungovat celý život. Jistě by pomohlo více spát a trochu zvolnit životní tempo. Nebrat si na sebe tolik povinností, více relaxovat. Jenže můžete si tohle dovolit? Pokud ne, přichází čas na ReConnect!

Zapomeňte na kávu, ReConnect je bez závislosti

Energii většinou spolehlivě dodá i obyčejný šálek kávy. Problémem je, že na kofeinu vzniká závislost a může mít negativní dopad na váš spánek. ReConnect žádné návykové látky neobsahuje a spánek také neovlivňuje. Navíc jsou v něm koenzymy čistící tělo a vitamín C.

Stačí jediná tableta

ReConnect se dá brát jednorázově i pravidelně. U 80 % lidí funguje už po první tabletě. Pozorují na sobě lepší soustředěnost, zvládají mnohem více věcí, a především se necítí celý den tolik unavení. Vhodný je pro studenty, maminky na mateřské dovolené i vytížené manažery. Jde o přírodní produkt bez nežádoucích účinků, mohou ho i alergici a vegani. Vždyť samotný název ReConnect znamená znovu zapojení. Tak se zapojte znovu do života naplno.