Využijte naší mimořádné nabídky

ReConnect_15tablet
Celý den bez únavy a stresu. ReConnect znamená znovu zapojení…
ReConnect 30 tablet
Celý den bez únavy a stresu. ReConnect znamená znovu zapojení…

Kdy užívat ReConnect:

 • proti únavě
 • při zvýšených nárocích na pozornost
  studenti, semináře, meetingy, zkoušky, maminky s malými dětmi
 • při psychické nepohodě
  proti stresu a zapomínání
 • pro normální funkci krevních cév mozku, srdce
 • při sportu
  rychlejší regenerace po výkonu

ReConnect je bezpečný, obsahuje látky tělu přirozené, ve vstřebatelné formě. Navíc obsahuje vitamín C, který přispívá k normální funkci nervové soustavy a podílí se na snížení únavy a vyčerpání. Je doporučeno pravidelné užívání, 1 - 2 tablety denně zapít sklenicí vody.

Nutriční hodnoty ReConnectu

Reference

Rozhodla jsem se ReConnect užívat poté, co jsem viděla motivující videa a reportáže jak pomoci s únavou, náladou ... ReConnect užívám už 14 dní. Je mi líp, mám lepší náladu, více energie. ReConnect doporučuji lidem, kteří chtějí mít více elánu. Jsem ráda, že jsem ho našla a věřím, že mi pomůže i v budoucnu
Daniela Č.Operátor výroby
ReConnect jsem objevila před nedávnem, doporučila mi ho moje maminka, neboť jsem byla neustále unavená. ReConnect jsem vyzkoušela poprvé po téměř probdělé noci, a byla jsem velice příjemně překvapena, že jsem měla energii na celý den! ReConnect neužívám pravidelně, ale v situacích, kdy cítím, že jsem příliš unavená, a potřebuji ještě fungovat, neváhám a sáhnu po něm. ReConnect se nebojím užívat ani večer, kdy vedu své skupinové lekce. Na cvičení mi dodá energii, a než lekce skončí a dojedu domů, jsem zase přirozeně unavená. ReConnect mi dodává energii, když už mi síly nestačí.
Vendula V.Office Manager
ReConnect jsem se rozhodla užívat na doporučení pro dobití energie. Užívám ho nárazově. S ReConnectem celý den funguji v pohodě, bez pocitu únavy, a řekla bych, že i lépe spím.
Ilona D.Podnikatelka
ReConnect jsem se rozhodla užívat kvůli vidině hlavně lepšího psychického stavu. ReConnect jsem užívala jeden měsíc. Po začátku užívání pocit zlepšení byl, větší síly a energie, balení dobrala. Plánuji si koupit další co nejdříve. Doporučuji ReConnect, protože jsem znova začala cítit svoji vnitřní sílu a energii.
L. Královátrenérka
ReConnect mi doporučila známá, když jsem byla nemocná a cítila se strašně vyčerpaná.Teď ho beru už druhé balení, takže asi měsíc a něco. Bylo mi řečeno, že mi ReConnect dodá energii a sílu proti nemoci bojovat. Že se nemusím cítit jako po pěti Red bullech, ale že se nebudu cítit tak vyčerpaná. První den nic, další den nic. Nečekala jsem žádné zázraky, pokračovala jsem v papání a všimla si první změny, až když jsem začala chodit do práce. Má únava ještě vzrostla, ale napříč tomu všemu jsem cítila, jako by mě něco táhlo kupředu. Chvíli trvalo, než mi došlo že je to ReConnect! Od té doby mám pomocníka ve zvládání vší únavy. Cítím se o dost lépe. Doporučila bych ho, protože je to skvělý pomocník, když vy sami nemůžete.
Karolína J.Účetní
ReConnect mi doporučila kamarádka a užívám jej už přes měsíc. Hned po první tabletě jsem poznala jasný rozdíl. Postupně jsem se naučila, vzít si tabletu vždy ráno, když se necítím úplně plná energie. ReConnect mi vždy „zalepí“ ten největší problém. Když mě bolí hlava, pomůže na bolest hlavy. Když mě bolí tělo po náročném cvičení z předchozího dne, pomůže mi, aby bolest odezněla a přitom mě netlumí. Dříve mi trvalo i týden, než jsem se dostala z nachlazení, dnes jsou to tři dny. Když jsem se vrátila do zaměstnání po několika měsících, bojovala jsem s novým denním režimem. S ReConnectem jsem se zbavila únavy i nechuti z ranního vstávání. Vím, že mi vždy zaručeně pomůže. ReConnect bych doporučila, protože mi pomáhá bojovat s únavou, ať už si toho naplánuji příliš nebo v noci ponocuju, Diky ReConnectu všechno zvládám s úsměvem.
Lucie V.Operations Assistant
Začala jsem užívat ReConnect kvůli velkému vytížení v práci a kvůli únavě. Nyní ReConnect beru něco přes 3 měsíce. Cítím, že to určitě povzbuzuje a odstraňuje únavu. Když ReConnect doporučuji svým známým, říkám: „zkus si to vzít, jestli jsi unavená!"
Eva M.Rehabilitační zdravotní sestra
Vlastním firmu specializující se na rehabilitaci a osobní trénink v Mayfare v Londýně. Většina mých klientů jsou vysoce postavení manažeři a majitelé známých firem, kteří pracují obrovské množství hodin a neustále cestují do zahraničí za obchodními schůzkami, občas si najdou čas si se mnou zatrénovat. Většina z nich je dlouhodobě unavená nebo jsou unaveni z časového posunu Od té doby co užívají ReConnect, cítí během dne více energie, aniž by si potřebovali dát kávu, která by je udržovala při vysoké produktivitě.
Danny JohnsonMajitel rehabilitační společnosti a osobní trenér
ReConnect_15tablet
Celý den bez únavy a stresu. ReConnect znamená znovu zapojení…
ReConnect 30 tablet
Celý den bez únavy a stresu. ReConnect znamená znovu zapojení…