Už dnes o půlnoci končím svou nabídku...

Využijte možnost objednat si ReConnect s uvítací slevou. Tuto cenu nebudu již znovu nabízet.

ReConnect pro snížení únavy a vyčerpání

ReConnect znamená znovu zapojení. Najděte znovu cestu, jak žít svůj život naplno bez únavy a stresu. První produkt s NADH v lékárnách - Jediná kombinace Koenzymu Q10, NADH, Serinu a Vitamínu C na světě - Produkt, který předběhl svou dobu!

od 319 Kč277,40 Kč bez DPH
Dostupné

Reference

Začala jsem užívat ReConnect kvůli velkému vytížení v práci a kvůli únavě. Nyní ReConnect beru něco přes 3 měsíce. Cítím, že to určitě povzbuzuje a odstraňuje únavu. Když ReConnect doporučuji svým známým, říkám: „zkus si to vzít, jestli jsi unavená!"
Eva M.Rehabilitační zdravotní sestra
ReConnect jsem se rozhodla užívat kvůli vidině hlavně lepšího psychického stavu. ReConnect jsem užívala jeden měsíc. Po začátku užívání pocit zlepšení byl, větší síly a energie, teď už zase ne, protože jsem balení dobrala. Plánuji si koupit další co nejdříve. Doporučuji ReConnect, protože jsem znova začala cítit svoji vnitřní sílu a energii.
Lenka K.Trenérka
ReConnect jsem se rozhodla užívat na doporučení pro dobití energie. Užívám ho nárazově. S ReConnectem celý den funguji v pohodě, bez pocitu únavy, a řekla bych, že i lépe spím.
Ilona D.Podnikatelka