Sledujte, jak během prvního týdne pocítíte zvýšené množství jak fyzické, tak mentální energie !

 

Co je ReConnect ?

ReConnect 30 tablet

ReConnect je doplněk stravy pro všechny, kteří potřebují dobít životní energii. Unikátní kombinace 4 látek, které se přirozeně vyskytují v lidském organismu. Navíc obsahuje vitamín C pro snížení únavy a vyčerpání. 

Co ReConnect obsahuje ?

 • NADH (Koenzym 1)
  Je biologická forma vodíku ! Nejdůležitější koenzym, který spouští proces tvorby energie v lidském organismu. Úzce spolupracuje s koenzymem Q10. NADH je velice silný antioxidant. Podílí se na syntéze neurotransmiterů dopaminu, serotoninu, adrenalinu a noradrenalinu.
 • Koenzym Q10
  Jeden z nejúčinnějších antioxidantů. Je ve formě aktivní složky, ubichinonu, což zajišťuje jeho efektivní využití v organismu. Povzbuzuje buňky a zpomaluje známky stárnutí.
 • Serin
  Klíčová aminokyselina pro řádné fungování nervové soustavy. Je nezbytný pro tvorbu serotoninu ("hormonu štěstí a pohody"). Je složkou myelinové pochvy, která obaluje a chrání nervy.
 • Vitamin C
  Antioxidant. Napomáhá řádnému fungování nervového systému. Snižuje škody způsobené chemickými látkami, neutralizuje volné radikály.

Proč ReConnect?

 • 1
  Zbavíte se únavy
  Díky 4 účinným látkám v jedné tabletě získáváte konečně mocnou zbraň pro boj s únavou. Svým složením je ReConnect unikátní a pomocí látek, které se přirozeně vykytují v lidském organizmu, pomáhá v boji s únavou. Navíc obsahuje vitamín C pro snížení únavy a vyčerpání.
 • 2
  Bez zbytečné chemie
  ReConnect je kompletně bez alergenů a je tedy bezpečný. Neobsahuje ani žádné živočišné produkty, je tedy vhodný i pro vegany a vyznavače raw stravy.
 • 3
  Bezpečný
  Jako jeden z mála doplňků stravy na světě, má ReConnect zpracovanou klinickou studii a patří k těm bezpečným. Pokud si však nejste jisti, o vhodnosti užívání se poraďte se svým lékařem či lékárníkem.
 • 4
  Vysoká kvalita za skvělou cenu
  Pokud byste si všechny složky, obsažené v ReConnectu, chtěli koupit samostatně, zaplatili byste 1500 - 2500 Kč. Jenom NADH jako samostatná složka (pokud byste jí sehnali na internetu) stojí cca 1000 - 2000 Kč. V Británii nebo ve Španělsku se ReConnect 30 tablet prodává za 900 Kč. My Vám nabízíme ReConnect 30 tablet za 639 Kč.

Doplněk stravy ReConnect proti únavě

Produktová ředitelka Karolína Cimická v Tipech ptáka Loskutáka mluví o doplňku stravy ReConnectu, firmě Ginesio Plus a.s. a její vizi.

"Hledali jsme produkt, který je v souladu s naší vizí a je pro lidi opravdu užitečný" 

Komu jsme již pomohli ?

Naši klienti, kteří si již začali žít svůj život naplno - nejen díky ReConnectu 

ReConnect mi doporučila kamarádka a užívám jej už přes měsíc. Hned po první tabletě jsem poznala jasný rozdíl. Postupně jsem se naučila, vzít si tabletu vždy ráno, když se necítím úplně plná energie. ReConnect mi vždy „zalepí“ ten největší problém. Když mě bolí hlava, pomůže na bolest hlavy. Když mě bolí tělo po náročném cvičení z předchozího dne, pomůže mi, aby bolest odezněla a přitom mě netlumí. Dříve mi trvalo i týden, než jsem se dostala z nachlazení, dnes jsou to tři dny. Když jsem se vrátila do zaměstnání po několika měsících, bojovala jsem s novým denním režimem. S ReConnectem jsem se zbavila únavy i nechuti z ranního vstávání. Vím, že mi vždy zaručeně pomůže. ReConnect bych doporučila, protože mi pomáhá bojovat s únavou, ať už si toho naplánuji příliš nebo v noci ponocuju, Diky ReConnectu všechno zvládám s úsměvem.
Lucie V.Operations Assistant
ReConnect jsem objevila před nedávnem, doporučila mi ho moje maminka, neboť jsem byla neustále unavená. ReConnect jsem vyzkoušela poprvé po téměř probdělé noci, a byla jsem velice příjemně překvapena, že jsem měla energii na celý den! ReConnect neužívám pravidelně, ale v situacích, kdy cítím, že jsem příliš unavená, a potřebuji ještě fungovat, neváhám a sáhnu po něm. ReConnect se nebojím užívat ani večer, kdy vedu své skupinové lekce. Na cvičení mi dodá energii, a než lekce skončí a dojedu domů, jsem zase přirozeně unavená. ReConnect mi dodává energii, když už mi síly nestačí.
Vendula V.Office Manager
ReConnect mi doporučila známá, když jsem byla nemocná a cítila se strašně vyčerpaná.Teď ho beru už druhé balení, takže asi měsíc a něco. Bylo mi řečeno, že mi ReConnect dodá energii a sílu proti nemoci bojovat. Že se nemusím cítit jako po pěti Red bullech, ale že se nebudu cítit tak vyčerpaná. První den nic, další den nic. Nečekala jsem žádné zázraky, pokračovala jsem v papání a všimla si první změny, až když jsem začala chodit do práce. Má únava ještě vzrostla, ale napříč tomu všemu jsem cítila, jako by mě něco táhlo kupředu. Chvíli trvalo, než mi došlo že je to ReConnect! Od té doby mám pomocníka ve zvládání vší únavy. Cítím se o dost lépe. Doporučila bych ho, protože je to skvělý pomocník, když vy sami nemůžete.
Karolína J.Účetní
ReConnect jsem se rozhodla užívat na doporučení pro dobití energie. Užívám ho nárazově. S ReConnectem celý den funguji v pohodě, bez pocitu únavy, a řekla bych, že i lépe spím.
Ilona D.Podnikatelka
ReConnect jsem se rozhodla užívat kvůli vidině hlavně lepšího psychického stavu. ReConnect jsem užívala jeden měsíc. Po začátku užívání pocit zlepšení byl, větší síly a energie, teď už zase ne, protože jsem balení dobrala. Plánuji si koupit další co nejdříve. Doporučuji ReConnect, protože jsem znova začala cítit svoji vnitřní sílu a energii.
Lenka K.Trenérka
Začala jsem užívat ReConnect kvůli velkému vytížení v práci a kvůli únavě. Nyní ReConnect beru něco přes 3 měsíce. Cítím, že to určitě povzbuzuje a odstraňuje únavu. Když ReConnect doporučuji svým známým, říkám: „zkus si to vzít, jestli jsi unavená!"
Eva M.Rehabilitační zdravotní sestra

Klinická studie ReConnect

(určena pro odbornou veřejnost)

Účinky ReConnectu® byly ověřeny v klinické studii, která byla provedená uznávaným španělským lékařem Castro – Marrero Jesús ve Španělsku v roce 2015.

Název studie:

Snižuje perorální užívání koenzymu Q10 a suplementace NADH únavu a biochemické parametry u chronického únavového syndromu?

Cíl studie:

Vyhodnotit účinnost přípravku ReConnect® u pacientů s chronickým únavovým syndromem.

 • standardizovat energetický metabolismus
 • mitochondriální dysfunkce
 • srdeční frekvence
 • vnímání únavy a bolesti
 • spánková dysfunkce 

Metodologie:

Byla provedena randomizovaná, dvojitě zaslepená, placebo kontrolovaná studie. Tato studie trvala 8 týdnů a účastnilo se jí 73 pacientů s chronickým únavovým syndromem. Každý den, pacienti užívali CoQ10 (200mg/den) a NADH (20mg/den). Byly sledovány i biochemické parametry únavy u chronického únavového syndromu jako je množství NADH,ATP, CoQ10, enzym citrátsyntáza a lipidové peroxidy.

Výsledky studie:

Bylo prokázáno významné zlepšení únavy u skupiny, kde účastníci užívali CoQ10 a NADH versus u placebo skupiny.

Dále byly prokázány zvýšené hodnoty biochemických parametrů, specificky NADH, CoQ10, ATP a enzymu citrátsyntázy hodnoty byly významně vyšší. Dále byl pozorován úbytek lipidových peroxidů v mononukleárních krevních buňkách u léčené skupiny.

Tato pozorování vedou k hypotéze, že perorální užívání koenzymu Q10 a suplementace NADH může poskytnout terapeutické i biochemické výhody při únavě.

Příbalový leták ReConnect®

Nutriční analýza:

V denní dávce  (v 1 tabletě) (ve 2 tabletách)
Koenzym Q10 50 mg 100 mg
Vitamín C (sodium ascorbate)  40 mg (*) 80 mg (**)
Serin 20 mg 40 mg
NADH disodium (sodná sůl NADH) 5 mg 10 mg

 

(*) odpovídá 50 % (**) 100 % DDD (doporučené denní dávky)

 

Nutriční informace:   (100 g)   

v denní dávce  (v 1 tbl.)

 v denní dávce (ve 2 tbl)

Energetická hodnota  373 Kcal   3,24 Kcal              6,48 Kcal
Tuky      5,08 g 0,04 g             0,08 g
         -z toho nasycené           4,97 g           0,04 g           0,08 g
Sacharidy          79,13 g        0,7 g                 1,4 g
            -z toho cukry               <0,20 g  <0,002 g     <0,004 g
Bílkoviny      2,6 g   0,02 g               0,04 g
Sůl          2,1 g 0,018 g        0,036 g

 

ReConnect®. Vitamín C přispívá k normálnímu procesu energetického metabolismu a pomáhá při udržování normálních psychologických funkcí. 

Dávkování: Užívejte jednu až dvě tablety denně. Doporučuje se užívat celé tablety a zapít sklenicí vody.

Netto hmotnost: 26 g (30 tbl), 13 g (15 tbl)

Reconnect ® JE DOPLŇKEM STRAVY, UDRŽUJTE JEJ MIMO DOSAH DĚTÍ. NEPŘEKRAČUJTE DENNÍ DÁVKOVÁNÍ. DOPLŇKY STRAVY NEJSOU NÁHRADOU PESTRÉ STRAVY. JE DŮLEŽITÉ DODRŽOVAT PESTROU A VYVÁŽENOU STRAVU A ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL. POKUD JSTE TĚHOTNÁ, NEBO SE LÉČÍTE S NĚJAKOU NEMOCÍ, KONZULTUJTE UŽÍVÁNÍ TOHOTO DOPLŇKU STRAVY S LÉKAŘEM NEBO LÉKÁRNÍKEM, NEŽ HO ZAČNETE UŽÍVAT.

Složení: protispékavý přípravek (mikrokrystalická celulóza), enterosolventní povlak (akrylová živice), protispékavý přípravek (škrob), zesítěná celulózová guma, protispékavý přípravek (maltodextrin), koenzym Q10 (ubichinon), askorbát sodný, regulátor kyselosti (hydroxid sodný), barvivo (žlutý oxid železitý), serin, povlak (hydroxypropylmethylcelulóza, hydroxypropylcelulóza, barvivo oxid titaničitý), protispékavý přípravek (magnesium stearát), povlak (triethylcitrát), NADH disodium (nikotinamidadenindinukleotid), regulátor kyselosti (citrát sodný dvojsytný a trojsytný), protispékavý přípravek (oxid křemičitý), (emulgátor hydroxypropylmethylcelulóza).

Výrobce:
VITAE NATURAL NUTRITION, S.L.
Parc Industrial Monmeló-Granollers
C/Verneda del Congost, 5, 08160
Montmeló (Barcelona)
Atención al cliente:
93 590 87 00 –vitaeitae.es
Distributor:
GINESIO PLUS a.s.
Libušská 2001/274, 142 00 Praha 4
Česká republika

Často kladené otázky


Jak mám ReConnect užívat?

Doporučují se 1 - 2 tablety denně, podle toho, jak unavení se cítíte. Pokud si první tabletu vezmete ráno a odpoledne pocítíte znovu velkou únavu (“náročný den”), nemusíte se bát vzít si klidně druhou tabletu. Ideální je brát na lačno, což znamená nejpozději 20 minut před jídlem. V každém případě ale neuděláte chybu, když si jej vezmete až po jídle.

Neovlivní ReConnect můj spánek?

Ne. Koenzym 1 (NADH) a Q10 pomohou vyrobit jen takové množství energie, které unavený organizmus potřebuje. Pokud chcete mít opravdu jistotu klidného spánku, neberte ReConnect pozdě odpoledne nebo k večeru.

Kdy ucítím efekt?

Výrobce uvádí znatelný efekt od prvního dne užívání. Naše zkušenosti ukazují, že záleží i na dalších mnoha faktorech, jako je míra vyčerpání, zdravotní stav i psychický stav každého jednotlivce. Může se tedy stát, že na základě těchto faktorů pocítíte efekt až při delším užívání (např. 30 dní).

Musím brát ReConnect každý den?

ReConnect můžete užívat dle potřeby. Naše zkušenosti ukazují, že záleží i na dalších mnoha faktorech, jako je míra vyčerpání, zdravotní stav i psychický stav každého jednotlivce. Je tedy možné užívat jej i nárazově, pro nejlepší účinek doporučujeme užívat soustavně minimálně 30 dní.

Pro koho je ReConnect vhodný?

ReConnect je doplněk stravy určený pro každého, kdo se cítí unavený a vyčerpaný. Je vhodný pro maminky (mimo těhotné a kojící ženy), sportovce, manažery nebo každého, kdo má mentálně či fyzicky náročné povolání, seniory i studenty.

Může se brát k jiným lékům?

Ano. ReConnect je bezpečný doplněk stravy. Nejsou známy žádné nežádoucí účinky ani kontraindikace.

Mám užívat ReConnect na lačno?

Ano. Ideální je brát na lačno, což znamená nejpozději 20 minut před jídlem. V každém případě ale neuděláte chybu, když si jej vezmete až po jídle.

Co ReConnect obsahuje?

ReConnect obsahuje 4 účinné látky v 1 tabletě. Jako jediný Vám dodá NADH, nebo-li Koenzym 1, který v buňce spouští celý proces výroby energie, a je tedy s Koenzymem Q10 přímo zodpovědný za celý energetický proces. Na vše “dohlíží” neocenitelný Vitamín C, který reguluje energetický metabolismus. Navíc je přidán Serin, díky němuž se vyrobí více Serotoninu, hormonu “štěstí a pohody”.

Jak to vlastně celé funguje ?

Celý efekt je založen na přirozených procesech našeho organizmu. Zjistilo se, že celý proces výroby energie nastartuje NADH - Koenzym 1. Následně ve spolupráci s Koenzymem Q10 v procesu buněčného dýchání vytvářejí elektrický náboj, který je posléze uskladněn ve formě ATP = chemická forma elektrické energie. Toto “palivo” je pak využíváno pro veškeré životní funkce živých organizmů. Můžeme tedy i říci, že únava znamená nedostatek ATP v těle.

Podívejte se, co je to vlastně únava


Můžu brát ReConnect když kojím?

Ne. Jako většina doplňků stravy, ReConnect není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Kolik mám brát tablet ?

Doporučují se 1 - 2 tablety denně, podle toho, jak unavení se cítíte. Pokud si první tabletu vezmete ráno a odpoledne pocítíte znovu velkou únavu (“náročný den”), nemusíte se bát vzít si klidně druhou tabletu. Ideální je brát na lačno, což znamená nejpozději 20 minut před jídlem. V každém případě ale neuděláte chybu, když si jej vezmete až po jídle.

Nebudu závislá?

Ne. Koenzym 1 (NADH), koenzym Q10 i Serin jsou látky tělu přirozené, tělo si je schopné samo vyrobit a nevzniká na nich závislost.

Není to doping?

Ne. Žádná z látek ReConnectu není uznána jako doping a sportovci jej tedy mohou bezpečně užívat.

Pro koho je ReConnect vhodný ?

ReConnect je doplněk stravy určený pro každého, kdo se cítí unavený a vyčerpaný. Je vhodný pro maminky (mimo těhotné a kojící ženy), sportovce, manažery nebo každého, kdo má mentálně či fyzicky náročné povolání, seniory i studenty.

Kdo je výrobce ?

Výrobce je španělsko - britská společnost Vitae Natural Nutrition která vyrábí a distribuuje doplňky stravy a přírodní vitamíny vyvinuté pomocí nejmodernějších výživových poznatků.