Unikátní vitamínový komplex proti únavě a stresu

Pro normální funkci nervové soustavy, pro snížení únavy a vyčerpání, pro normální proces energetického metabolismu.

ReConnect proti únavě

ReConnect

ReConnect znamená znovu zapojení. Najděte znovu cestu, jak žít svůj život naplno bez únavy a stresu.

 • Unikátní kombinace Koenzymu Q10, NADH, Serinu a Vitamínu C 
 • První produkt s NADH (Koenzym 1) v lékárnách
 • Produkt, který předběhl svou dobu
 • RC komplex proti únavě a vyčerpání

Odesíláme do 24 hodin

639 Kč
570 Kč

od 21 Kč za celý den bez únavy a stresu

Bez lepku, laktózy, glukózy a alergenů

Jak ReConnect funguje ?

Pomáhá vytvářet energii

K tomu, aby si tělo vyrobilo energii, potřebuje dva klíčové koenzymy. NADH (Koenzym 1) a Koenzym Q10. NADH celý proces spouští (zapalovač), Koenzym Q10 proces udržuje (palivo). Už jste někdy zapálili oheň bez škrtnutí sirkou? 

Eliminuje únavu a stres

ReConnect obsahuje unikátní kombinaci 4 látek, které jsou tělu přirozené. NADH spolu s Koenzymem Q10 jsou zodpovědní za přímou výrobu energie v procesu buněčného dýchání. Serin je zase látka, ze které vzniká Serotonin známý jako "hormon štěstí". Vitamin C řídí energetické procesy v organizmu - svými antioxidačními účinky zajišťuje, že se účinné látky dostanou tam, kde jsou potřeba. 

Předběhl svou dobu

NADH je nejdůležitějším koenzymem lidského těla a doposud se jej nedařilo správně zpracovat do vstřebatelné formy. Díky patentu firmy Vitae máme dnes přípravek, který NADH v této vstřebatelné formě obsahuje. A navíc je NADH v účinné kombinaci s koenzymem Q10.

Rozhodla jsem se ReConnect užívat poté, co jsem viděla motivující videa a reportáže jak pomoci s únavou, náladou ... ReConnect užívám už 14 dní. Je mi líp, mám lepší náladu, více energie. ReConnect doporučuji lidem, kteří chtějí mít více elánu. Jsem ráda, že jsem ho našla a věřím, že mi pomůže i v budoucnu
Daniela Č.Operátor výroby

Unikátní složení ReConnectu

NADH (Koenzym 1)

Nikotinamid adenin dinukleotid hydrid, koenzym 1, je biologická forma vodíku. NADH je nejdůležitější koenzym, který spouští proces tvorby energie v lidském organismu. Úzce spolupracuje s koenzymem Q10 na výrobě energie. Tím pomáhá tělu proti únavě. NADH je velice silný antioxidant. 

Koenzym Q10

Hlavní úlohou koenzymu Q10 v organizmu je produkce energie. Ve spolupráci s NADH přeměňuje energii z potravy na energii chemickou (ATP). Pouze tuto přeměněnou energii je naše tělo schopno využít. Je také jeden z nejúčinnějších antioxidantů. Povzbuzuje buňky a zpomaluje známky stárnutí. Je ve formě aktivní složky, ubichinonu, což zajišťuje jeho efektivní využití v organismu. 

Serin

Klíčová aminokyselina pro řádné fungování nervové soustavy. Je nezbytný pro tvorbu serotoninu ("hormonu štěstí"). Je složkou myelinové pochvy, která obaluje a chrání nervy.

Radost ze zivota

Vitamin C

Antioxidant.  Snižuje škody způsobené chemickými látkami, neutralizuje volné radikály. Napomáhá řádnému fungování nervového systému. Je důležitý pro normální proces energetického metabolismu. Snižuje únavu a vyčerpání.

Kdy užívat ReConnect:

 • proti únavě
 • při zvýšených nárocích na pozornost
  studenti, semináře, meetingy, zkoušky, maminky s malými dětmi
 • při psychické nepohodě
  proti stresu a zapomínání
 • pro normální funkci krevních cév mozku, srdce
 • při sportu
  rychlejší regenerace po výkonu

ReConnect je bezpečný, obsahuje látky tělu přirozené, ve vstřebatelné formě. Navíc obsahuje vitamín C, který přispívá k normální funkci nervové soustavy a podílí se na snížení únavy a vyčerpání. Je doporučeno pravidelné užívání, 1 - 2 tablety denně zapít sklenicí vody.

Nutriční hodnoty ReConnectu