Proč se cítím unavená? Co mám udělat, aby pocit únavy zmizel a já mohla zvládnout vše, co potřebuji, s lehkostí? 

I já jsem si stále pokládala tyto otázky. Jako manažerka v rodinné společnosti, mám na starosti vše, od vaření kávy a úklidu kanceláře, až po obchodní jednání s nejvýznamnějšími klienty. Stále dokola jsem řešila ty samé výzvy. Často ani kvalitní spánek nepomohl a já se cítila celý den unavená. Dostala jsem se do bodu, kdy jsem pila 4 hrnky kávy denně a doma od manžela poslouchala, že jsem neustále podrážděná a tahám si práci domů. Snažila jsem se mu vysvětlit, že nejsem podrážděná, že jsem prostě jen unavená a cítila jsem se nepochopená. On to má přeci tak jednoduché a já tak složité.

"Dnešní doba klade tolik nároků na ženu, přeci by mě měl litovat a ne mi to vyčítat - copak únavu mi může vyčítat? To není fér!"

 

Po několika dalších měsících, kdy jsem jela takzvaně na "setrvačnost" se mi naskytla příležitost letět v rámci práce na zdravotnický kongres, do Barcelony, kde se setkávají společnosti z celého světa nabízející své produkty. Tehdy si vzpomínám, že po pátém jednání (a páté kávě) už jsem nechtěla vidět nikoho, byla jsem úplně "grogy". V tom se mi vybavila slova mého muže - ano, byla jsem podrážděná, opravdu mě omezovalo, že jsem zrovna teď unavená, teď, když zde můžu najít něco nového, lepšího! Naštěstí, asi jako spousta žen, umím zapnout "autopilot" a prostě jakoby nic vydržet třeba ještě další 4 hodiny. V tom mě oslovil ředitel VITAE a ukázal mi ReConnect. Říkal: "to je produkt pro ty, kdo jsou unavení, obsahuje látky tělu přirozené... je to unikátní kombinace...." a já chytila druhý dech:

"Jak to funguje? Jak mi to doplní energii? Kde vzniká energie v těle? Že bych byla opravdu jen unavená? A dá se to opravdu zvrátit?"

A začala jsem hledat odpovědi. Moje první otázka byla asi stejně jako ta vaše: PROČ JSEM UNAVENÁ? A to mi Ramón vysvětlil právě tam a ihned: " MÁŠ NEDOSTATEK ATP" ... Cože? ČEHO? Tak jsme si předali kontakty a já se začala zabývat se svojí rodinou problematikou ENERGIE, ÚNAVY, JAK TO FUNGUJE a podobně. Ano, moje výhoda oproti vám je, že moji rodiče jsou oba doktoři farmacie. Tedy toto téma jim bylo od začátku mnohem bližší než-li mně. Vy máte oproti mně nyní výhodu, že pokud Vás zajímá proč jste unavení, stačí kliknout ZDE a podívat se na video, které vysvětluje, co to ATP vlastně je a kde v těle vzniká. Tedy po roce bádání jsme se rozhodli ReConnect přivést na český trh.

ReConnect tu máme zatím chvilku.

Je to úplná novinka, ale už o se o něj zajímají nejen lidé, ale i lékárny a lékaři, kteří chtějí tento produkt znát, aby ho mohli doporučovat. Už máme i první spokojené zákazníky (svojí referenci sem dávat nebudu, abyste neřekli, že je to falešné. (Ačkoli pokud mě znáte, jistě potvrdíte, že ze mě energie přímo srší).

Vize Ginesio Plus a.s.

Společnost Ginesio Plus a.s. má 15 let zkušeností s prodejem v oblasti léčiv. Za tu dobu jsme spolupracovali s těmi největšími firmami na českém farmaceutickém trhu a dnes přicházíme s novou vizí:

Chceme vystupovat jako silný partner s rodinným vedením, které nám dává sílu a oporu v těžkých situacích. Můžeme se jeden na druhého spolehnout. To nám umožňuje soustředit se na to nejdůležitější: Spolupracovat se skutečnými profesionály a lidmi, nadšenými pro společnou věc. A co to je?

Naše  vize je zvyšovat úroveň zdraví tak, jak jej popisuje WHO - světová zdravotnická organizace. Chceme, aby lidé kolem nás pocítili to co my. Aby měli více energie na splnění svých snů, které doposud odkládali, kvůli nedostatku energie a času.

Reference

ReConnect jsem se rozhodla užívat kvůli vidině hlavně lepšího psychického stavu. ReConnect jsem užívala jeden měsíc. Po začátku užívání pocit zlepšení byl, větší síly a energie, balení dobrala. Plánuji si koupit další co nejdříve. Doporučuji ReConnect, protože jsem znova začala cítit svoji vnitřní sílu a energii.
L. Královátrenérka
Rozhodla jsem se ReConnect užívat poté, co jsem viděla motivující videa a reportáže jak pomoci s únavou, náladou ... ReConnect užívám už 14 dní. Je mi líp, mám lepší náladu, více energie. ReConnect doporučuji lidem, kteří chtějí mít více elánu. Jsem ráda, že jsem ho našla a věřím, že mi pomůže i v budoucnu
Daniela Č.Operátor výroby
Vlastním firmu specializující se na rehabilitaci a osobní trénink v Mayfare v Londýně. Většina mých klientů jsou vysoce postavení manažeři a majitelé známých firem, kteří pracují obrovské množství hodin a neustále cestují do zahraničí za obchodními schůzkami, občas si najdou čas si se mnou zatrénovat. Většina z nich je dlouhodobě unavená nebo jsou unaveni z časového posunu Od té doby co užívají ReConnect, cítí během dne více energie, aniž by si potřebovali dát kávu, která by je udržovala při vysoké produktivitě.
Danny JohnsonMajitel rehabilitační společnosti a osobní trenér
ReConnect mi doporučila kamarádka a užívám jej už přes měsíc. Hned po první tabletě jsem poznala jasný rozdíl. Postupně jsem se naučila, vzít si tabletu vždy ráno, když se necítím úplně plná energie. ReConnect mi vždy „zalepí“ ten největší problém. Když mě bolí hlava, pomůže na bolest hlavy. Když mě bolí tělo po náročném cvičení z předchozího dne, pomůže mi, aby bolest odezněla a přitom mě netlumí. Dříve mi trvalo i týden, než jsem se dostala z nachlazení, dnes jsou to tři dny. Když jsem se vrátila do zaměstnání po několika měsících, bojovala jsem s novým denním režimem. S ReConnectem jsem se zbavila únavy i nechuti z ranního vstávání. Vím, že mi vždy zaručeně pomůže. ReConnect bych doporučila, protože mi pomáhá bojovat s únavou, ať už si toho naplánuji příliš nebo v noci ponocuju, Diky ReConnectu všechno zvládám s úsměvem.
Lucie V.Operations Assistant
ReConnect mi doporučila známá, když jsem byla nemocná a cítila se strašně vyčerpaná.Teď ho beru už druhé balení, takže asi měsíc a něco. Bylo mi řečeno, že mi ReConnect dodá energii a sílu proti nemoci bojovat. Že se nemusím cítit jako po pěti Red bullech, ale že se nebudu cítit tak vyčerpaná. První den nic, další den nic. Nečekala jsem žádné zázraky, pokračovala jsem v papání a všimla si první změny, až když jsem začala chodit do práce. Má únava ještě vzrostla, ale napříč tomu všemu jsem cítila, jako by mě něco táhlo kupředu. Chvíli trvalo, než mi došlo že je to ReConnect! Od té doby mám pomocníka ve zvládání vší únavy. Cítím se o dost lépe. Doporučila bych ho, protože je to skvělý pomocník, když vy sami nemůžete.
Karolína J.Účetní
Začala jsem užívat ReConnect kvůli velkému vytížení v práci a kvůli únavě. Nyní ReConnect beru něco přes 3 měsíce. Cítím, že to určitě povzbuzuje a odstraňuje únavu. Když ReConnect doporučuji svým známým, říkám: „zkus si to vzít, jestli jsi unavená!"
Eva M.Rehabilitační zdravotní sestra
ReConnect jsem se rozhodla užívat na doporučení pro dobití energie. Užívám ho nárazově. S ReConnectem celý den funguji v pohodě, bez pocitu únavy, a řekla bych, že i lépe spím.
Ilona D.Podnikatelka
ReConnect jsem objevila před nedávnem, doporučila mi ho moje maminka, neboť jsem byla neustále unavená. ReConnect jsem vyzkoušela poprvé po téměř probdělé noci, a byla jsem velice příjemně překvapena, že jsem měla energii na celý den! ReConnect neužívám pravidelně, ale v situacích, kdy cítím, že jsem příliš unavená, a potřebuji ještě fungovat, neváhám a sáhnu po něm. ReConnect se nebojím užívat ani večer, kdy vedu své skupinové lekce. Na cvičení mi dodá energii, a než lekce skončí a dojedu domů, jsem zase přirozeně unavená. ReConnect mi dodává energii, když už mi síly nestačí.
Vendula V.Office Manager

Proč ReConnect?

 • 1
  Zbavíte se únavy
  Díky 4 účinným látkám v jedné tabletě získáváte konečně mocnou zbraň pro boj s únavou. Svým složením je ReConnect unikátní a pomocí látek, které se přirozeně vykytují v lidském organizmu, pomáhá v boji s únavou. Navíc obsahuje vitamín C pro snížení únavy a vyčerpání.
 • 2
  Bez zbytečné chemie
  ReConnect je kompletně bez alergenů a je tedy bezpečný. Neobsahuje ani žádné živočišné produkty, je tedy vhodný i pro vegany a vyznavače raw stravy.
 • 3
  Bezpečný
  Jako jeden z mála doplňků stravy na světě, má ReConnect zpracovanou klinickou studii a patří k těm bezpečným. Pokud si však nejste jisti, o vhodnosti užívání se poraďte se svým lékařem či lékárníkem.
 • 4
  Vysoká kvalita za skvělou cenu
  Pokud byste si všechny složky, obsažené v ReConnectu, chtěli koupit samostatně, zaplatili byste 1500 - 2500 Kč. Jenom NADH jako samostatná složka (pokud byste jí sehnali na internetu) stojí cca 1000 - 2000 Kč. V Británii nebo ve Španělsku se ReConnect 30 tablet prodává za 900 Kč. My Vám nabízíme ReConnect 30 tablet za 639 Kč.
ReConnect 30 tablet
Celý den bez únavy a stresu. ReConnect znamená znovu zapojení…
ReConnect_15tablet
Celý den bez únavy a stresu. ReConnect znamená znovu zapojení…

Klinická studie ReConnect

Účinky ReConnectu® byly ověřeny v klinické studii, která byla provedená uznávaným španělským lékařem Castro – Marrero Jesús ve Španělsku v roce 2015.

Název studie:

Snižuje perorální užívání koenzymu Q10 a suplementace NADH únavu a biochemické parametry u chronického únavového syndromu?

Cíl studie:

Vyhodnotit účinnost přípravku ReConnect® u pacientů s chronickým únavovým syndromem.

 • standardizovat energetický metabolismus
 • mitochondriální dysfunkce
 • srdeční frekvence
 • vnímání únavy a bolesti
 • spánková dysfunkce 

Metodologie:

Byla provedena randomizovaná, dvojitě zaslepená, placebo kontrolovaná studie. Tato studie trvala 8 týdnů a účastnilo se jí 73 pacientů s chronickým únavovým syndromem. Každý den, pacienti užívali CoQ10 (200mg/den) a NADH (20mg/den). Byly sledovány i biochemické parametry únavy u chronického únavového syndromu jako je množství NADH,ATP, CoQ10, enzym citrátsyntáza a lipidové peroxidy.

Výsledky studie:

Bylo prokázáno významné zlepšení únavy u skupiny, kde účastníci užívali CoQ10 a NADH versus u placebo skupiny.

Dále byly prokázány zvýšené hodnoty biochemických parametrů, specificky NADH, CoQ10, ATP a enzymu citrátsyntázy hodnoty byly významně vyšší. Dále byl pozorován úbytek lipidových peroxidů v mononukleárních krevních buňkách u léčené skupiny.

Tato pozorování vedou k hypotéze, že perorální užívání koenzymu Q10 a suplementace NADH může poskytnout terapeutické i biochemické výhody při únavě.

Často kladené otázky


Jak mám ReConnect užívat?

Doporučují se 1 - 2 tablety denně, podle toho, jak unavení se cítíte. Pokud si první tabletu vezmete ráno a odpoledne pocítíte znovu velkou únavu (“náročný den”), nemusíte se bát vzít si klidně druhou tabletu. Ideální je brát na lačno, což znamená nejpozději 20 minut před jídlem. V každém případě ale neuděláte chybu, když si jej vezmete až po jídle.

Neovlivní ReConnect můj spánek?

Ne. Koenzym 1 (NADH) a Q10 pomohou vyrobit jen takové množství energie, které unavený organizmus potřebuje. Pokud chcete mít opravdu jistotu klidného spánku, neberte ReConnect pozdě odpoledne nebo k večeru.

Kdy ucítím efekt?

Výrobce uvádí znatelný efekt od prvního dne užívání. Naše zkušenosti ukazují, že záleží i na dalších mnoha faktorech, jako je míra vyčerpání, zdravotní stav i psychický stav každého jednotlivce. Může se tedy stát, že na základě těchto faktorů pocítíte efekt až při delším užívání (např. 30 dní).

Musím brát ReConnect každý den?

ReConnect můžete užívat dle potřeby. Naše zkušenosti ukazují, že záleží i na dalších mnoha faktorech, jako je míra vyčerpání, zdravotní stav i psychický stav každého jednotlivce. Je tedy možné užívat jej i nárazově, pro nejlepší účinek doporučujeme užívat soustavně minimálně 30 dní.

Pro koho je ReConnect vhodný?

ReConnect je doplněk stravy určený pro každého, kdo se cítí unavený a vyčerpaný. Je vhodný pro maminky (mimo těhotné a kojící ženy), sportovce, manažery nebo každého, kdo má mentálně či fyzicky náročné povolání, seniory i studenty.

Může se brát k jiným lékům?

Ano. ReConnect je bezpečný doplněk stravy. Nejsou známy žádné nežádoucí účinky ani kontraindikace.

Příbalový leták ReConnect®

Nutriční analýza:

V denní dávce  (v 1 tabletě) (ve 2 tabletách)
Koenzym Q10 50 mg 100 mg
Vitamín C (sodium ascorbate)  40 mg (*) 80 mg (**)
Serin 20 mg 40 mg
NADH disodium (sodná sůl NADH) 5 mg 10 mg

 

(*) odpovídá 50 % (**) 100 % DDD (doporučené denní dávky)

 

Nutriční informace:   (100 g)   

v denní dávce  (v 1 tbl.)

 v denní dávce (ve 2 tbl)

Energetická hodnota  373 Kcal   3,24 Kcal              6,48 Kcal
Tuky      5,08 g 0,04 g             0,08 g
         -z toho nasycené           4,97 g           0,04 g           0,08 g
Sacharidy          79,13 g        0,7 g                 1,4 g
            -z toho cukry               <0,20 g  <0,002 g     <0,004 g
Bílkoviny      2,6 g   0,02 g               0,04 g
Sůl          2,1 g 0,018 g        0,036 g

 

ReConnect®. Vitamín C přispívá k normálnímu procesu energetického metabolismu a pomáhá při udržování normálních psychologických funkcí. 

Dávkování: Užívejte jednu až dvě tablety denně. Doporučuje se užívat celé tablety a zapít sklenicí vody.

Netto hmotnost: 26 g (30 tbl), 13 g (15 tbl)

Reconnect ® JE DOPLŇKEM STRAVY, UDRŽUJTE JEJ MIMO DOSAH DĚTÍ. NEPŘEKRAČUJTE DENNÍ DÁVKOVÁNÍ. DOPLŇKY STRAVY NEJSOU NÁHRADOU PESTRÉ STRAVY. JE DŮLEŽITÉ DODRŽOVAT PESTROU A VYVÁŽENOU STRAVU A ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL. POKUD JSTE TĚHOTNÁ, NEBO SE LÉČÍTE S NĚJAKOU NEMOCÍ, KONZULTUJTE UŽÍVÁNÍ TOHOTO DOPLŇKU STRAVY S LÉKAŘEM NEBO LÉKÁRNÍKEM, NEŽ HO ZAČNETE UŽÍVAT.

Složení: protispékavý přípravek (mikrokrystalická celulóza), enterosolventní povlak (akrylová živice), protispékavý přípravek (škrob), zesítěná celulózová guma, protispékavý přípravek (maltodextrin), koenzym Q10 (ubichinon), askorbát sodný, regulátor kyselosti (hydroxid sodný), barvivo (žlutý oxid železitý), serin, povlak (hydroxypropylmethylcelulóza, hydroxypropylcelulóza, barvivo oxid titaničitý), protispékavý přípravek (magnesium stearát), povlak (triethylcitrát), NADH disodium (nikotinamidadenindinukleotid), regulátor kyselosti (citrát sodný dvojsytný a trojsytný), protispékavý přípravek (oxid křemičitý), (emulgátor hydroxypropylmethylcelulóza).

Výrobce:
VITAE NATURAL NUTRITION, S.L.
Parc Industrial Monmeló-Granollers
C/Verneda del Congost, 5, 08160
Montmeló (Barcelona)
Atención al cliente:
93 590 87 00 –vitaeitae.es
Distributor:
GINESIO PLUS a.s.
Libušská 2001/274, 142 00 Praha 4
Česká republika