Energy Booster

Jste už unavení z toho být neustále unavení?

Chcete ucelený návod, jak se bránit únavě a předcházet stresu?

Chcete se dozvědět praktické tipy a zlepšit kvalitu svého zdraví?

Co Vám e-book Energy Booster přinese:

  • Získáte praktické tipy, které můžete ihned použít (některé můžete zařadit už při čtení 😊)
  • Získáte více energie, budete klidnější, vyrovnanější a hlavně budete mít konkrétní návody, jak si pomoci, když vás přepadne únava nebo stres v průběhu dne!
  • Pochopíte, co to je únava, jak se v těle projevuje a jak a kde se bere nová energie, díky které fungujeme.

Co o knize řekli:

E-book mi připomněl, jak je důležité věnovat se vícero aspektům, které mají vliv na naše energii/únavu. Jak vlastně všechno na sebe vzájemně působí a ovlivňuje stav naší mysli, naše zdraví a psychiku. Že věnovat se pouze jednomu aspektu nestačí a je potřeba na vše nahlížet jako na ucelený soubor a věnovat se tomu komplexně. Kniha mi v životě zajisté pomůže k potřeba dodržovat pitný režim už jen z důvodu problémů s otoky těla a problémy s váhou. V současné době vypiju denně max 0,5 litru vody a to je problém. Dalším přínosem je pro mě dýchání, které mi určitě pomůže ve zvládání únavy a stresu. Využití hůlek při procházce na vzduchu je pro mě výborný tip a hůlky už jsem si dokonce i objednala. Knihu bych doporučila dalším čtenářům jako jakousi kuchařku jak se v životě zvládat stres a únavu, kdy pomocí pár tipů lze žít mnohem lepší a kvalitnější život.
Magda V.
Tahle kniha shrnuje některá životně důležitá fakta, která si člověk v denním shonu často ani neuvědomuje. Je dobré si je přípomínat, protože mají zásadní vliv na kvalitu života. Z tohoto důvodu bych článek určitě doporučil i ostatním čtenářům. Konkrétně já využiju tip na správné dýchání. Koupím si hole pro nordic walking a budu si při jejich používání víc dávat pozor na to, jak dýchám. Autorkám zajisté patří dík za šíření vědomostí o zdravém životním stylu se zaměřením na konkrétní tipy, i za informaci o existenci ReConnectu.
Vladimír R.
E-book mi dal ucelený návod, jak se bránit únavě a tím i předcházet stresu. Rovněž obsahuje praktické rady, které jsou velmi dobře použitelné v praktickém životě. Mám problémy dodržovat pitný režim a na základě popisu v e-booku jsem pochopil, proč je pití vody tak důležité. Rovněž tipy na správné dýchání se mi líbí, velice pomohou jako okamžitá pomoc ve stresové situaci. Díky knize jsem si uvědomil, jak důležitý zdravý životní styl jakožto prevence únavy a stresu je. O zdravý životní styl se zajímám, ale ne vždy mám vůli ho dodržovat. Ke knize se budu i v budoucnu rád vracet. Dnešní doba je hektická, plná stresu, což je vidět na zvyšujícím se výskytu nemocí, u nichž je příčinou stres a únava. Proto by kniha mohla posloužit mnoha lidem jako návod, jak svůj život zkvalitnit. Díky přehledným a srozumitelně podaným informacím si jistě každý čtenář v knize najde to své, co ho zajímá. Osobně se mi vybavují jména mnoha přátel a kolegů, kterým knihu rád doporučím.
PhDr. Ing. Martin R.
Zatím jsem neměl dostatek času využít všech rad e-booku, ale rady mi pomohly odhalit, kde dělám chyby. Ať je to životospráva, popíjení vody v malém množství, naopak popíjení více káv denně za účelem dodání energie, což vidím že je omyl. Rovněž tak lepší strava s vyšším obsahem vlákniny atd.. Kniha mi pomohla objevit, kde dělám chyby a jak bych měl sjednat nápravu.Z toho důvodu bych rovněž tuto knihu doporučil dalším čtenářům.
Standa
Přečetl jsem si e-book, za který vám děkuji. To, co jsem si přečetl, není pro mě až tak neznámé, protože já osobně uznávám alternativní medicínu a podle toho se i chovám, i když v minulosti tomu tak nebylo. E-book dobrý, čím více lidí to bude číst, bude jenom dobře, mě osobně je 70 roků a nestežuji si i když mě hodně věcí rozčiluje, ale to je asi dobou. Rozhodně vám děkuji a jen tak dále.
Miroslav L.
E-book mi pomohl připomenout si tipy, jak si zkvalitnit život, jednoduchými metodami, které nic nestojí. Se všemi tipy jsem se již setkala dříve, ale jsou stále stejně přínosné, jako když jsem je slyšela napoprvé a vždy se vyplatí si je zopakovat a připomenout, protože jejich přínos je nedocenitelný. Kniha je velmi pozitivně napsaná a všechny tipy jsou praktické a dají se zaimplementovat do každodenního fungování bez radikálních změn, a i přesto dokážou každý den zlepšit.
Anna B.

Kupte si e-book ještě dnes a udělejte první kroky k životu bez únavy a stresu.