DÁREK

eBook ZDARMA

Vytvořila jsem pro tebe takový rychlý návod jak komunikovat s partnerem bez hádek. Vím, že ideálně bychom se s našimi protějšky nehádaly nikdy, ale bohužel hádky ke vztahu patří.

Co je ale na celé věci pozitivní, je to, že se nemusíte hádat dramaticky. Nemusí u toho lítat talíře, ani nemusí nastat na týden tichá domácnost.

 

Naopak si troufám tvrdit, že když začleníš následující tři tipy do svého života, hádky vám mohou sloužit jako příležitost věci vyřešit. Možná i posunout vztah zase o krok dál a blíže k tomu, co si oba přejete.

Vím, že toto je často zmiňovaná věta, ale změna musí začít u tebe! Pokud ale jsi to ty a toužíš se obohatit o jednoduché a praktické nástroje jak komunikovat s partnerem bez hádek, pak neváhej a pořiď si tenhle návod, kde najdeš 3 tipy, které mohou obrovsky přispět právě tvému vztahu.

Přeji ti, ať se ti návod krásně čte a ať se tipy stanou úžasnými nástroji, které přinesou více lehkosti a radosti do tvého partnerského vztahu!

Bonus na závěr (tyto tipy lze aplikovat i na jiné než jen partnerské vztahy, např: vztah s maminkou, tatínkem, dětmi atd…)

Budu moc ráda když mi dáš vědět, jak se ti podařilo tipy začlenit do tvého života a jak ti tento návod přispěl!